| Vortspeco | verbo |
|---|---|
| Prononco | /fatsuˈnerə(n)/ |
| Divido | fat·soe·ne·ren |
| Indikativo | |
|---|---|
| Prezenco | Preterito |
| (ik) fatsoeneer | (ik) fatsoeneerde |
| (jij) fatsoeneert | (jij) fatsoeneerde |
| (hij) fatsoeneert | (hij) fatsoeneerde |
| (wij) fatsoeneren | (wij) fatsoeneerden |
| (jullie) fatsoeneren | (jullie) fatsoeneerden |
| (gij) fatsoeneert | (gij) fatsoeneerdet |
| (zij) fatsoeneren | (zij) fatsoeneerden |
| Subjunktivo | |
| Prezenco | Preterito |
| (dat ik) fatsoenere | (dat ik) fatsoeneerde |
| (dat jij) fatsoenere | (dat jij) fatsoeneerde |
| (dat hij) fatsoenere | (dat hij) fatsoeneerde |
| (dat wij) fatsoeneren | (dat wij) fatsoeneerden |
| (dat jullie) fatsoeneren | (dat jullie) fatsoeneerden |
| (dat gij) fatsoeneret | (dat gij) fatsoeneerdet |
| (dat zij) fatsoeneren | (dat zij) fatsoeneerden |
| Imperativo | |
| Singularo/Pluralo | Pluralo |
| fatsoeneer | fatsoeneert |
| Participoj | |
| Prezenca participo | Preterita participo |
| fatsoenerend, fatsoenerende | (hebben) gefatsoeneerd |
| angla | model |
|---|---|
| esperanto | modeligi |